KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4216291
nr 421 6291
1800-tal, signerad.'Mor med barn' 76x58
Utrop:
3.500 kr
Såld:
9.100 kr
måndag 7 augusti 2006
6.000 kr
5.100 kr
6.100 kr
9.000 kr